Meie eesmärk

Meie unistus on suitsuvaba Eesti, kus elavad terved ja õnnelikud inimesed. 

Meie eesmärk on toetada inimesi suitsetamisest loobumisel ning seeläbi vähendada tubakasuitsust tekkivaid tervisekahjusid.

Tubakasuitsu sisse hingamine on põhiline haiguste ja surma põhjus, mida on võimalik ära hoida. Suur roll selle kahju ära hoidmisel on alternatiivsetel nikotiini tarbimise viisidel. Soovime teavitustöö abil tõsta inimeste teadlikkust suitsetamise vähemkahjulikest alternatiividest ja toetada seeläbi suitsetajaid, kes soovivad sel viisil suitsetamisest loobuda. Tulemusena vähendame tubakasuitsust põhjustatud haiguste ja surmade arvu ning aitame kaasa tervema ja õnnelikuma ühiskonna loomisele.

Ühingust


Ühing koosneb liikmetest, kes toetavad ühingu eesmärki ja panustavad selle saavutamisse. Liikmed valivad enda seast ühingu juhatuse ja vajadusel revisjonikomisjoni.

Inimesed, kes toetavad ühingu eesmärki, kuid ei soovi olla ühingu liikmed, saavad end registreerida toetajatena. Registreeritud toetajatel on õigus saada regulaarset infot ühingu tegevuse kohta.

Ühingu igapäevast tegevust korraldab juhatus, kes esindab ühingut avalikkuses. Ühingu eesmärkide saavutamiseks moodustab juhatus töögruppe, kuhu kaasatakse ka eksperte väljastpoolt ühingut.

Ühingu liikmetele kehtib liikmemaks 50 eurot aastas. Ühingu toetajaliikmed saavad ühingut toetada annetusega kandes selle ühingu arveldusarvele.

NNA Suitsuvaba Eesti kuulub rahvusvahelisse tarbijate organisatsiooni – International Network of Nicotine Consumer Organisations (INNCO).

Tule liikmeks


Me eeldame, et iga liituja soovib anda oma panust e-sigarettidega seonduvas ning osaleda meie tegevustes. Kui soovid liituda NNA Suitsuvaba Eesti'ga, siis täida ja digiallkirjasta avaldus ning saada see info [@] nna.ee 

Liikmelisus jõustub peale seda kui liige on liikmemaksu tasunud ja kui juhatus avalduse heaks kiitnud. Kui liikmemaksu ei tasuta nädala jooksul peale avalduse heaks kiitmist, siis avaldus tühistatakse.

PANK: AS LHV Pank
Konto: EE247700771003027393
BIC/SWIFT: LHVBEE22

Liikmemaksu ülekande selgituseks palume märkida "Liikmemaks - Liikme Nimi"

Enne avalduse saatmist tutvu NNA Suitsuvaba Eesti MTÜ põhikirjaga (pdf)

Üles