Kui sullegi meeldib unistus suitsuvabast Eestist, siis kutsume sind oma toetajaks.

Aitame üheskoos inimestel suitsetamisest loobuda. Teame, et see ei ole lihtne, aga oma kogemustele ja teiste riikide headele praktikatele tuginedes oleme veendunud, et suitsetamisest aitavad edukalt loobuda alternatiivsed tooted, mis on teaduslikult tõestatud vähemkahjulikud.

Need tooted on aidanud meid ja miljoneid inimesi üle maailma suitsetamisest loobumisel. Seda head kogemust jagame kõigi suitsetajatega, et kaitsta nende ja nende lähedaste tervist. Nõnda jõuame ühiskonnani, kus elavad terved ja õnnelikud inimesed.

Anna oma panus suitsuvaba Eesti saavutamisse ja tule meie toetajaks. Me jagame sinuga häid nõuandeid ja infot ning sina saad vastavalt oma võimalustele kaasa aidata suitsuvaba Eesti saavutamisele.

Iga toetaja on oluline, sest üheskoos moodustame jõu, kelle hääl kõlab ja arvamusega arvestatakse. Igaühe panus suitsuvaba Eesti saavutamisel on oluline, olgu selleks aktiivne tegevus või rahaline toetus. Ka väike toetus on oluline, sest paljudest väikestest toetustest saame kokku suure, millega saame teha Eestile head.

Kui sul on soov ja võimalus NNA tegevust rahaliselt toetada, siis meie konto on 24h avatud: 

NNA SUITSUVABA EESTI MTÜ

PANK: AS LHV Pank
Konto: EE247700771003027393
BIC/SWIFT: LHVBEE22
Selgituseks märgi  "Annetus"

Toetajatega liitumiseks palun täida ankeet:

Üles